Menu
X

Uczestnicy

Bizzit S.A.

bizzit_transparent_cut

BIZZIT S.A.

Najbardziej utytułowana firma SEO w Polsce, Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron. Od 10 lat pozycjonuje znane marki, duże serwisy internetowe i tradycyjne biznesy o zasięgu lokalnym. Wykonuje audyty SEO w zakresie poprawności kodu i treści stron www. Oferyje marketing internetowy z głową, z modelowym podejściem i praktyczną analityką, duże umiejętności techniczne oraz doświadczenie w pracy z najlepszymi serwisami.

CMM Consulting Marketing Management sp. z o.o.

cmm_kadry_i_ksiegowosc

CMM Consulting Marketing Management sp. z o.o.

CMM Sp. z o. o. działa od 1998 roku. W skład zespołu wchodzą specjaliści od rachunkowości, podatków przedsiębiorstw, Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, zagadnień kadrowo-płacowych oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw czy badania sprawozdań finansowych.

W razie potrzeby zapewniamy obsługę w jeżyku angielskim, co jest szczególnie istotne dla części klientów Biura, którzy posiadają zagranicznych udziałowców.

Stały nadzór nad merytoryczną stroną pracy naszych pracowników pełni biegły rewident.

Informatica Legis

lex-ad-vena

Kancelaria prawna Informatica Legis

Zajmuje się szeroko pojętym prawem IT związanym z nowymi technologiami. Głownie są to tematy związane z ochroną danych osobowych, np. implementacją RODO do firm, własnością intelektualną, zagadnieniami związanymi z prawem telekomunikacyjnym, przestępstwami Internetowymi, jak również ochroną konsumentów w sieci globalnej.

Hentel

hentel

Hentel

od 20 lat dba o niezawodność i dopasowanie rozwiązań telekomunikacyjnych do Twoich potrzeb. Oferuje wdrożenie i utrzymanie central telefonicznych, technologi VoIP, bank głosów oraz stałą obsługę IT.

Pozwala na rozliczanie realnych kosztów połaczeń głosowych bez dodatkowych opłat abonamentowych.

Magdalena Milc

mhome-logo

Magdalena Milc

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, właścicielka firmy mhome Nieruchomości – związana z rynkiem nieruchomości od 2003 r., posiada długoltenie doświadczenie w obsłudze transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu nieruchomości. Współpracuje z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi. Posiada licencję pośrednika nieruchmości (nr 4543), licencję zarządcy nieruchomości (nr 14210) oraz uprawnienia certfikatora energetycznego (nr UPRAW.MI/ŚE/1114/2009). Współtwórczyni biura nieruchomości Dobra Inwestycja www.dobra-inwestycja.pl

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa

logo1

Maciej Dutkiewicz

Od 8 lat zajmuje się finansami klientów firmowych oraz indywidualnych.

Podmiotom gospodarczym oferuje m.in.:

  • sukcesja (zapewnienie funkcjonowania firmy w przypadku zgonu właściciela / wspólnika);
  • OC działalności gospodarczej / OC zarządu;
  • zabezpieczenie majątku firmy;
  • finansowanie działalności;
  • inwestycje, budowanie i mnożenie kapitału;
  • korzyści podatkowe oraz prawne.

Osobom fizycznym oferuje m.in.:

  • zapewnienie emerytury;
  • ulgę podatkową (do 1013,00 PLN zwrotu z US) w skali roku;
  • inwestycje, budowanie i mnożenie kapitału;
  • kredyty oraz luksusowe plany hipoteczne;

Marcin Maziej

Marcin Maziej

Marcin Maziej

Zajmuję się fotografią reportażową, dokumentacyjną i biznesową. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Publikował między innymi w „Polityce”, „Tygodniku Powszechnym”, „Twoim Stylu” i wielu innych. Współpracował z licznymi firmami i instytucjami w dziedzinie fotografii dokumentacyjnej, eventowej, portretowej i reportażowej. Jest finalistą polskich i międzynarodowych konkursów fotograficznych: „Grand Press Photo”, „Fotoreporter roku”, „Jazz World Photo”.

Medcervin sp. z o.o.

medcervin-logo

Medcervin sp. z o.o.

Medcervin Sp. z o.o. prowadzi działalność badawczo-rozwojową w obszarze biotechnologii w szczególności nad wykorzystaniem właściwości porożogennych komórek macierzystych. Spółka jest również dystrybutorem innowacyjnych biodermokosmetyków Revitacell – produktów opracowanych przez polskich naukowców i wykorzystujących niespotykane dotąd właściwości komórek macierzystych MIC-1.

Agencja interaktywna

mohito_logo

Agencja interaktywna mohi.to

Projektuje strony www i aplikacje mobilne, tworzy angażujące marki, prowadzi skuteczny marketing. Od blisko 10 lat pomaga ambitnym firmom poruszać się w świecie digital. Z usług mohi.to korzystają takie firmy jak: Nokia, Answear.com, Domodi, Jones Lang LaSalle, Starwood Hotels, oraz instytucje rządowe. W codziennej pracy stawia na relacje z ludźmi, z którymi pracuje, otwartość w komunikacji i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Wszystko po to, aby klienci byli zaskakiwani coraz lepszymi produktami.

Start3d Sp. z o.o.

22

Start3d

Start3d Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma usługowo-handlowa wyspecjalizowana w nowoczesnych technologiach obróbki szerokiej gamy materiałów (tworzyw sztucznych, materiałów drewnopochodnych i innych) oraz wsparciu produkcji.

Firma Start3d zajmuje się precyzyjnym cięciem i grawerowaniem laserowym materiałów takich jak sklejka, pleksi, hdf, mdf, papier, karton, laminat grawerski itd.

Nowi klubowicze:
Damy się lubić! :)
Newsletter

© Copyright 2017 Spotkaj Biznes. All rights reserved.