Menu
X

Najbliższe spotkanie

Zapraszam. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 czerwca 2018 o godz. 7.00 rano w restauracji Fashion Cafe w Arkadach Wrocławskich (poziom +1).

Gościem spotkania będzie Maciej Dutkiewicz – Kierownik Oddziału w OVB Allfinanz Polska – specjalista ds. sukcesji. Jeżeli chcesz mieć pewność, że gdy Ciebie zabraknie Twoja firma będzie dalej prosperowała w sposób jak sobie życzysz, potrzebujesz dobrze ułożonego planu sukcesji.

Spotkaj Biznes jest platformą budowania relacji biznesowych adresowaną do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojego biznesu. Cykliczne spotkania pozwalają nawiązywać kontakty co z kolei wpływa na sprzedaż produktów i usług.

Udział w spotkaniach pozwoli budować relacje, które:

  1. zapewnią kontakt do właściwej osoby, która akurat będzie potrzebna na Twojej drodze biznesowej może to być klient, pracownik albo wspólnik);
  2. dadzą dostęp do wiedzy (o potencjalnym kliencie, o konkretnej umiejętności, o idealnym pomyśle na kolejny biznes, w razie potrzeby zapewnią pomoc i wsparcie);
  3. dzięki synergii z poznanymi partnerami pozwolą rozwijać biznes.

Spotkania odbywają się raz na dwa tygodnie i przebiegają wg ustalonego scenariusza – prelekcji zaproszonego gościa oraz wymianie przez uczestników swoich potrzeb i możliwości biznesowych.

Krótka relacja z poprzedniego spotkania jest dostępna na stronie www.spotkajbiznes.pl

brak tagów
strona główna
Nowi klubowicze:
Damy się lubić! :)
Newsletter

© Copyright 2017 Spotkaj Biznes. All rights reserved.