Menu
X

Tags Archives: spotkania biznesowe

1 rok temu Aktualności

Podsumowanie spotkania z 8 marca

Podczas spotkania 8 marca wybrany został Sąd Koleżeński grupy który rozstrzygał będzie ewentualne spory. Oby miał jak najmniej zajęć. W jego skład weszli Magdalena Milc, Marcin Maziej i Przemysław Dudek.

Tradycyjnie wymieniliśmy się też rekomendacjami i swoimi potrzebami biznesowymi.

Branże jakie reprezentowane były na spotkaniu – optymalizacja kosztów energii dla firm (prądu i gazu), usługi wycinania laserowego i handel laserami CO2,  pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami, kreacja wizerunku w internecie, produkcja i dystrybucja kosmetyków, rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne oraz profesjonalne usługi czyszczące oraz konserwujące.

2 lata temu Aktualności

Pierwsze spotkanie w Wodzisławiu Śląskim za nami

19 października odbyło się pierwsze spotkanie w Wodzisławiu Śląskim. Wśród 12 pierwszych gosci pojawiły się następujące branże: nieruchomości, architektura, ubezpieczenia, prawo, obrót energią, organizacja imprez i turystyka. Kolejne spotkanie już 9 listopada, szczegóły tutaj  –> kolejne spotkanie

2 lata temu Aktualności

Zaczynamy, Proszę Państwa zaczynamy!

Mogłoby się wydawać, że mieszkając i pracując we Wrocławiu człowiek odcina się już od wszystkiego co było za nim. Jednak nie. można mieszkać 200 km od domu rodzinnego i wciąż utrzymywać z nim kontakt. I z ludźmi, którzy tam mieszkają i pracują. Tak wydaje mi się, że jest w moim przypadku, dlaczego więc by nie spróbować? A może jeszcze się do Hajmatu na powrót sprowadzimy?

źródło: http://www.keep-calm.pl/

Nowi klubowicze:
Damy się lubić! :)
Newsletter

© Copyright 2017 Spotkaj Biznes. All rights reserved.